Wykorzystanie desek z odzysku przy produkcji nowoczesnych mebli

Zastanawiasz się, jak idealnie urządzić wnętrze swojego mieszkania lub domu? Szukasz rozwiązania praktycznego oraz takiego, które wyróżni się na tle innych? Dobrze, że tutaj trafiłeś. Mamy coś, co może Cię zainteresować!

Domem określa się miejsce, do którego powraca się zawsze po przeżyciu trudów związanych z ciężką pracą. W domu spotyka się najbliższych, odpoczywa, znajduje czas na pielęgnowanie hobby i wiele innych. Nie można więc zapominać o tym, że aby w takim miejscu czuć się jeszcze lepiej, powinno ono wyglądać tak, jak tylko Ty zechcesz – nikt inny.

Meble są istotnymi elementami każdego mieszkania, ponieważ to od nich głównie zależy to, jaki charakter będzie miało dane wnętrze. Z tego względu warto zastanowić się nad najwyższej jakości produktami, które uświetnią Twój dom!

W naszej ofercie posiadamy meble ze starych desek! Tak, nasze produkty są stworzone z materiałów z odzysku. Dzięki temu mamy dostęp do najwyższej jakości tworzywa. Warto wiedzieć, że stare drewno posiada swój unikalny charakter. Głównie przez to, że ma swoją własną historię, jednak naszym zadaniem jest tchnięcie w nie zupełnie nowego życia. Nasi fachowcy poddają obróbce każdy drewniany element, a następnie konserwują go za pomocą najwyższej jakości olejowosków, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupując mebel u nas – zyskasz produkt, który posłuży Ci dobrze przez kolejne dekady.

Jaki mebel można stworzyć ze starego drewna? Praktycznie każdy! Jeżeli potrzebujesz wyjątkowego stołu, który uświetni Twoją jadalnię – możemy go wykonać. To samo tyczy się różnego rodzaju szafek, półek na książki, blatów i wielu innych. Drewno z odzysku posiada unikalną fakturę, a nasi specjaliści tworzą produkty o niezwykłym wyglądzie, dzięki czemu możesz mieć pewność własnej satysfakcji z zakupu.

Wykonywane przez nas meble ze starych desek są również bardzo ekologiczne – nie przyczyniamy się do wycinki drzew. Zamiast tego chcemy dać temu materiałowi nową formę. Co więcej, niemożliwe jest pozyskanie tak wyglądającego materiału z nowego drewna kupowanego dzisiaj. Drzewa, z których posiadamy stare drewno rosły w dziewiczych lasach, a jego wygląd można zawdzięczać doskonałej pracy matki natury.

Nasze meble ze starego drewna mogą posiadać różne kolory. Posiadamy bogaty asortyment desek z odzysku, dlatego wybierając naszą firmę możesz liczyć na elastyczność! Co więcej, posiadasz własny projekt? Skontaktuj się z nami, a wykonamy Twój wymarzony mebel w naszej siedzibie.