emka meble

PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH I SZAF WNEKOWYCH

Miejsce pracy: siec Emka Meble

Opis stanowiska :

Zapewnienie funkcjonowania studia mebli kuchennych zgodnie z obowiazujacymi standardami firmowymi , kompleksowa obsluga klientów w zakresie projektowania i sprzedazy mebli kuchennych i szaf wnekowych.

Wymagania :

- Doswiadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomosc specyfiki handlu detalicznego

- Doswiadczenie w zakresie projketowania mebli kuchennych

- Znajomosc programu do projektowania (CAD Kuchnie lub Planit Fusion)

- Wyksztalcenie minimum srednie . Mile widziane wyksztalcenie w kierunku projektowania wnetrz.

- Znajomosc obslugi komputera

- Motywacja do pracy i nastawienie na realizacje celów

- Umiejetnosc skutecznej komunikacji

- Rzetelnosc i uczciwosc

- Prawo jazdy ( koniecznosc dojazdu do kienta w celu wykonania pomiaru pomieszczenia )

Oferujemy:

- Stabilnosc zatrudnienia

- Wynagrodzenie uzaleznione od wyników pracy

- Mozliwosc stalego podwyzszania swoich kwalifikacji zawodowych

- Prace w przyjaznym zespole

- Umowe o prace  lub dla osób posiadajacych wlasna dzialalnosc gospodarcza mozliwosc wspólpracy na   podstawie umowy o wspólpracy .

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie nastepujacej klazuli: " Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy , dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji  , zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 , poz.926, ze zm. )"